Акафіст Пресвятій Богородиці прославленій у Биличах

IMG_20140214_0004 IMG_20140214_0005

      Панчишин В. Акафіст Пресвятій Богородиці, прослав­леній у Биличах. — Дрогобич: Посвіт, 2013. — 40 с.
      У книзі подано акафіст для прославлення і звеличен­ня Пресвятої Богородиці, за посередництвом Якої після об'явлення у Биличах упродовж віків відбуваються безліч душевних і фізичних зцілень біля чудотворного джерела. Під час написання використано перекази очевидців Бо­жих чудес.

Молитва 

до Пресвятої Богородиці

прославленій в Биличах

         Всеблага Діво Маріє, Обручнице Святого Йосифа, Мати Бога Живого, Покрово християн, сиріт Годувальнице, Утішителько в скорботі й Заступнице перед Богом у всіх потребах нашої душі й тіла, життєдайне небесне джерело, в якому оновлюється людська і земна природа, прийми молитву подячну, хвалу і прохання від вірних Твоєму Материнському серцю дітей українського роду.
         Безмежне і невичерпне джерело милосердя, влий у серця і душі наші життєдайні ріки небесної благодаті від Отця, і Сина, і Святого Духа, з’єднавши наші серця з Триєдиним Богом. Всеславна і Всеблаженна, випроси Своїми молитвами у Господа нашого Ісуса Христа прощення гріхів наших – свідомих і несвідомих. На шлях спасіння скеруй, щоб удостоїлися праведним життям отримати колись у дар від Сина Твого Царство Небесне, приготоване Отцем для нас від створення світу. Амінь.

Володимир Панчишин

14 Февраль, 2014

Author: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *