Молитви з розважаннями до Пресвятої Богородиці Зарваницької

IMG_20140214_0007 IMG_20140214_0008

         Панчишин В. Молитви з розважаннями до Пресвятої Богородиці Зарваницької. — Дрогобич: ПП «Релігійне видавництво «Святих Володимира та Ольги», 2013. — 80 с.
         Ця книга нагадає кожному про незабутні хвилини перебування у Зарваниці — духовному християнському центрі, твердині нашої віри, надії і любові, де сповна відкриваються Господня сутність святих законів і кінцева мета людського життя.

МОЛИТВА 
за українських матерів

          Матінко Божа Зарваницька, молюся за українських матерів, скромних і доброї вдачі, яких приводить до Христової Церкви і місць Твого об’явлення незламна віра, де вони прагнуть почути Живе, Вічне Слово, вносячи свою лепту не так грошима, як неустанною молитвою і працею на Твою честь, Мати Небесна, й на славу Отця, і Сина, і Святого Духа.
          Пресвята Богородице, потіш жертовні серця матерів словами розради, вимоли для них Божу допомогу й захист для їхніх родин. Розвесели їх ангельським церковним співом та даруй Твоє благословення на краще майбутнє їхніх дітей та онуків. Адже міцніє Христова віра в неньці Україні завдяки нашим милим матерям, котрі, як жінки-мироносиці, невтомно йдуть своєю хресною дорогою за Ісусом, тримаючи міцно діточок за ручки, навчаючи їх Божого Слова, співу та молитвам до Святої Родини. А в час переходу до Отця прийми їхні страждальні душі, як білі лілеї, в Твої ніжні Материнські обійми і провадь під Своєю опікою до Вічного і Щасливого Життя в небі. Амінь.

Володимир Панчишин

14 Февраль, 2014

Author: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *