Молитовник за кращу долю українського народу (з диском пісень на релігійно-патріотичну тематику)

IMG_20140214_0001IMG_20140214_0003

IMG_20140214_0004

 

     Панчишин В. Молитви за кращу долю українського наро­ду. — Дрогобич: Посвіт, 2013. — 128 с.
     Книга містить молитви автора та визначних дія­чів Христової Церкви за благословення Господнє для україн­ського народу. Подано низку статей на релігійно-патріотич­ну тематику церковних ерархів, а саме про суспільно-полі­тичну ситуацію в Україні у світлі Божого Слова. Читачеві також запропоновано кілька поезій мирян на згадану тему.
     Автор використав цитати з «Біблії. Книг Святого Письма Старого та Нового Завіту», четвертий повний переклад з дав­ньогрецької мови ієромонаха о.Рафаїла (Романа Турконяка), Українське Біблійне Товариство, Київ, 2011 р.Б.

Молитва
за дар молитов

        Небесний Господи Боже, освяти мене, раба Твого (ім’я), Своїм Святим Духом і навчи мене молитися за здоров’я людей, за добру владу у країні, за приплід худоби й родючість землі, за духовне виховання дітей, за успіх та старання учнів і студентів, за благословення істинних плодів у всьому, за справедливість у світі, за покаяння грішників, за захисників Божої правди, за подорожуючих і полонених, за стражденних і скорботних, за духовність і кращу долю мого народу українського.
        Навчи мене, Боже, захисних молитов проти нападів злих духів, сатани і його слуг; проти напастей ворога видимого й невидимого; проти нашестя іноплемінних; проти єресей й безбожництва; проти сектантства і варварства; проти шкідливих червів і гусениць; проти змій і саранчі; проти буйних вітрів і повеней; проти диявольської неокультури як сукупності всього зла й сатанинської цивілізації; проти гордині й ненависті, дикості й безбожництва, єресі, насилля й грабунку; проти всякого богохульства й нелюдяності; проти алкоголізму, наркоманії й розпусти.
        Отче, навчи мене також величальним молитвам на прославу Імені Твого, Творця Неба й землі, Сина Твого, Господа нашого Ісуса Христа, і Духа Святого, Господа Животворящого; молитвам на прославу Матері Божої – Марії Пренепорочної, на прославу Твоїх ангелів і святих та всього Твого Небесного Двору: «Бо кожний, хто просить, – отримує; а той, хто шукає, – знаходить; і тому, хто стукає, – відчинять». І хай все моє життя буде на славу Отця, і Сина, і Святого Духа від нині, і повсякчас, і до віку. Амінь.

 Володимир Панчишин

 

14 Февраль, 2014

Author: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *