ХРЕСНА ДОРОГА в Єрусалимі

1 2

 

Джон Абелла. Хресна дорога в Єрусалимі. — Дрогобич: ПП «Релігійне видавництво «Святих Володимира та Ольги», 2013. — 80 с.
       Вічне місто Єрусалим не раз було зруйноване й відновлене знову, проте і досі воно зберегло загальний напрямок Хресної дороги нашого Спасителя. Перегортаючи сторінки цієї книги, кожен зможе відчути дух того часу, коли Ісус ніс хрест, простуючи на Голгофу, і стати свідком Його мук як вияву жертовної любові Небесного Отця до людства.
       Упорядник використав цитати зі «Святого Письма Старого та Нового Завіту», повного перекладу, здійсненого за оригінальними єврейськими, арамійськими та грецькими текстами, о. Іваном Хоменком, видавництва отців Василіян «Місіонер», Рим, 2007 р.Б.


Молитва 
до Страждального Ісуса


       Дорогий Ісусе, скільки разів Ти приходив до Єрусалима! Скільки разів святкував із народом Твоїм у храмі Своєму! Скільки разів бачив, як Божий Закон неправильно тлумачили, а вчення пророків відкидали! Скільки разів, перебуваючи в храмі, Ти відчував біль через те, що Твій народ хоча і підносив до Бога свої молитви і приносив жертви Йому, проте його серце було далеко від Нього. Чую слова Бога, сказані устами пророка: «Нащо Мені многота ваших жертв? Говорить Господь. Наситився Я цілопаленням баранів і жиром ситих телят, а крові биків та овець і козлів не жадаю! Як приходите ви, щоб явитися перед обличчям Моїм, хто жадає того з руки вашої, щоб топтали подвір’я Мої?
       Не приносьте ви більше марнотного дару, ваше кадило – огида для Мене воно; новомісяччя та ті суботи й скликання зборів, – не можу знести марноти цієї!.. Новомісяччя ваші й усі ваші свята – ненавидить душа Моя їх: вони стали Мені тягарем. Я змучений зносити їх… Коли ж руки свої простягаєте, Я мружу від вас Свої очі! Навіть коли ви молитву примножуєте, Я не слухаю вас, – ваші руки наповнені кров’ю… Умийтесь, очистіть себе! Відкиньте зло ваших учинків із-перед очей Моїх, перестаньте чинити лихе! Навчіться чинити добро, правосуддя жадайте, карайте грішника, дайте суд сироті, за вдову заступайтесь!» Господи, навчи мене любити Тебе серцем, а не на словах! Амінь.

 

14 Февраль, 2014

Author: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *